Hakkımızda

      1996 yılında kurulan Savar Kompozit Balistik Malzeme San. Tic. Ltd. Şti. Türk Silahlı Kuvvetleri, Müttefik Silahlı Kuvvetleri, Emniyet Genel Müdürlüğü, Özel Kuvvetler ve ateşli silahlardan korunmak isteyen herkesin kullanması amacıyla, “Balistik Koruyucu Başlık, Balistik Koruyucu Yelek, Balistik Kalkan ve Zırhlama Panelleri” nin üretim ve satışında önde gelen bir kuruluştur.

      Savar’ın dünyada belli başlı firmaların sahip olduğu üretim teknolojisi ve bilgisini Türkiye’de uyguladığı modern tesisi, Kayseri Serbest Bölgesinde bulunmaktadır. Yıllık 90.000 adet Balistik Koruyucu Başlık, 60.000 adet Balistik Koruyucu Yelek imalat kapasitesine sahip olan Savar, ihtiyaç duyulduğunda kapasitesini artırabilecek güç ve kabiliyete sahiptir.

Kalite Politikamız;

      SAVAR olarak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini anlamak, müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmetler sunmak, müşterilerimizin en değerli tedarikçisi olmak amacındayız.

Vizyonumuz;

      Balistik koruma alanında daha hafif ve daha yüksek koruma sağlayan ürün imalatında Dünyanın önde gelen şirketlerinde biri olmaktır.

Misyonumuz;

      Kamunun askeri yeteneklerini artırmak için, özgün teknolojiye dayalı olarak yurt içinde ve yurt dışında;

  • Araştırmak
  • Tasarım Yapmak
  • Geliştirmek
  • Üretmek

“Ateşli silahlardan korunmaya ihtiyaç duyan herkes için…”

Tüm Hakları Saklıdır.
©2010 SAVAR KOMPOZİT BALİSTİK MALZEME SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
En iyi 1280x1024 + çözünürlük ve Firefox 3+ Web Tarayıcıda görüntülenir.
Tasarım ve Programlama